Typ

Płeć

Marka

Rozmiar niestandardowy

Grupy kolorów

Bluzy

Bluza z własnym nadrukiem

Własny nadruk na bluzie może mieć przeróżną formę dotyczącą stylu życia, pasji, przemyśleń czy nawet działań marketingowych. To od Ciebie zależy, w jaki sposób zaprojektujesz bluzę, a co Cię może jedynie ograniczyć to Twoja wyobraźnia. Natomiast my przygotowaliśmy różnorodną ofertę, w celu ułatwienia Ci dopasowania wyboru do własnych potrzeb. Możemy wykonać bluzy dla kobiet, unisex, jak i bluzy męskie. W naszej ofercie znajdziesz wiele krojów, modeli różnych marek i dostępnych kolorów. Niezależnie od tego, czy chcesz bluzę z kapturem lub bez kaptura, z zamkiem czy bez zamka – wszystko to mamy dostępne. Ponadto nasze bluzy na zamówienie wykonywane są z najlepszych materiałów pochodzących od sprawdzonych producentów, by były trwałe i przyjemne w dotyku oraz odpowiednio grube. Jeśli chcesz zamówić większą ilość bluz z nadrukiem dla firmy w celach komercyjnych, to nie ma problemu, ponieważ równie sprawnie i szybko wykonamy większą ilość zamówień.

Projektowanie własnej bluzy – wyróżnij się z tłumu i pokaż swój styl!

Jesteś kreatywną osobą, lubisz wyróżniać się a ubrania, które widzisz w sklepach już dawno przestały Ci się podobać? Masz pasję i chcesz pokazać ją światu? Zaprojektowanie własnej bluzy daje nieograniczone możliwości personalizacji, dzięki czemu możesz stworzyć idealną kreację, która wyrazi Twój niepowtarzalny styl. Takie rozwiązanie sprawi, że stworzysz coś wyjątkowego, coś czego nikt inny nie ma, a z naszą pomocą możesz to otrzymać. Dzięki naszym różnym i trwałym technikom drukowania możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada i zaprojektować własny nadruk na bluzie.

Nie masz pomysłu na prezent? Zaprojektuj bluzę dla bliskich.

Możliwe, że pomysły na prezent dla bliskiej Ci osoby już dawno się skończyły. A może chcesz czegoś bardziej oryginalnego? Coś, co za każdym razem wywoła pozytywne wspomnienia? Samodzielnie zaprojektowana bluza ze wspólnym zdjęciem, cytatem lub każdym innym elementem, który spodoba się obdarowanej osobie, to świetny pomysł. Pokażesz jej, że nie tylko o niej pamiętasz, ale i również zaznaczysz, jak ważną jest dla Ciebie osobą oraz podarujesz jej cudowne wspomnienia. Jesteśmy pewni, że za każdym razem jak tylko ta osoba weźmie w dłoń specjalnie zaprojektowaną bluzę, to wywoła u niej szczery uśmiech na twarzy.

Zaprojektuj własną bluzę już dziś a my wykonamy ją dla Ciebie

Uwolnij swoją kreatywność razem z nami!

Wykonujemy każdy projekt bluzy na zamówienie, niezależnie od pomysłu. Jedyne co jest ważne, to żeby plik projektu był wysłany w odpowiednim formacie grafiki rastrowej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.