Typ

Płeć

Marka

Rozmiar niestandardowy

Grupy kolorów

Koszulki

Koszulki z nadurkiem – wyraź siebie i swoją pasję!

Szukasz sposobu na wyrażenie siebie i swojej osobowości? Chcesz pokazać coś innego, aby móc się wyróżnić? Masz swój styl, pasję, pomysł, cel, ale brakuje Ci czegoś, co mogłoby to w pewien sposób bardziej nakreślić? Masz trudność ze znalezieniem właśnie tego? Myślę, że mamy na to sposób jakim jest własnego projektu koszulka z nadrukiem, dzięki której można wyrazić dosłownie wszystko! Tutaj nie ma żadnych ograniczeń! Liczysz się tylko ty i twój pomysł a my chętnie go zrealizujemy.

W inna. możemy wykonać dla Ciebie koszulki na zamówienie metodą druku: sitodruk, sublimacja, folia flex, flock i druk cyfrowy. Oferujemy różne rodzaje odzieży do druku, zaczynając od zwykłych koszulek, po polary, aż po torby i czapki. Wybierz ten rodzaj odzieży, który najbardziej będzie rezonował z Tobą i Twoim pomysłem.

Koszulki reklamowe dla firm – sposób na darmową promocję i zyskanie klienta

Koszuli z logo firmy to świetny sposób na wzmocnienie działań marketingowych i promocję firmy. Inwestycja w odzież z indywidualnym nadrukiem identyfikującym Twoją branżę sprawi, że znacznie więcej osób zacznie rozpoznawać Twoją firmę. Takie koszule reklamowe mogą wzbudzić większe zainteresowanie, dzięki czemu potencjalny klient chętniej sprawdzi twoją ofertę i możliwe, że z niej skorzysta.

Koszuli reklamowe dla firm to zawsze jest, był i będzie dobry pomysł! Można nimi obdarować pracowników, klientów, czy też wręczyć w prezencie podwykonawcy. Można również pokazać się w nich na różnego typu imprezach firmowych, szkoleniach, targach itp., co będzie elementem identyfikującym i informacyjnym o działalności. Taki zakup koszulki z logo firmy lub koszulki reklamowej to spora szansa na całkowicie darmową reklamę i zyskanie nowych klientów. To także budowanie spójnego i profesjonalnego wizerunku w kontakcie z potencjalnym klientem czy kontrahentem. Co więcej, za pomocą koszulki reklamowej można ogłosić wartość firmy, z którą powinna być kojarzona marka.

T-shirt z nadrukiem bielsko – to najlepszy pomysł na oryginalny prezent

Wszystkie pomysły na prezent, które miałeś, już dawno zostały zrealizowane i teraz szukasz czegoś nowego, świeżego bądź oryginalnego? Prezent ma być dla bliskiej Ci osoby? Może szukasz czegoś zabawnego lub chcesz personalizacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się koszulka z nadrukiem, którą możesz wręczyć absolutnie każdemu bliskiemu. Jesteśmy pewni, że przemyślana oraz specjalnie zaprojektowana na tę okazję koszulka, przyniesie uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Ponadto, sprawisz bliskiej Ci osobie wyjątkową i niepowtarzalną niespodziankę. Co więcej, będzie mogła do niej wrócić za każdym razem, gdy tylko przyjdzie jej ochota.

Druk na koszulkach Bielsko-Biała – koszulki na zmówienie

Czy wykonamy każdą koszulkę na zamówienie? Oczywiście, że tak! Tylko dostarczona grafika musi zostać odpowiednio przygotowana.

· Chcesz wykonać nadruk na koszulce dla sportowca? Nie ma problemu mamy specjalną odzież i wszystko, co potrzebne.

· Masz dużo zdjęć z osobą, którą chcesz obdarować i myślisz, aby przenieść je na koszulkę? Spokojnie… wiemy, jak to zrobić.

· Masz szalony pomysł na grafikę i myślisz, że może być ciężko przenieść to na materiał? Damy radę! Ważne jest, tylko aby odpowiednio wykonać taką grafikę. O tym, jak przygotować taką koszulkę na zamówienie tłumaczymy na podstronie/zakładce – POMOC.

Oferujemy szeroki wybór koszulek damskich, jak i męskich oraz czapki, torebki itp. Zapraszamy więc do kontaktu i do realizacji nietuzinkowych pomysłów na koszulkę z nadrukiem.