Typ

Płeć

Marka

Rozmiar niestandardowy

Grupy kolorów

Polary

Polary z nadrukiem własnym

Polar to niewątpliwe bardzo przydatna część garderoby, którą koniecznie powinieneś mieć, jeśli wykonujesz różnego typu pracę na zewnątrz. Ze względu na swoje właściwości tj. hydrofobowość i izolacja termiczna zapewnią Ci ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego idealnie nadaje się podczas prac ogródkowych, czy dla pracowników pracujących na stacjach benzynowych, w magazynach czy na budowach itp. Z uwagi na ultramiękki materiał tzn. polar oraz mikropolar, z których został wykonany sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Co więcej, dzięki naszej ofercie możesz samodzielnie zaprojektować własny polar z nadrukiem i dopasować go do własnych potrzeb. Zatem niezależnie od tego czy, szukasz klasycznego zapinanego na zamek, bez kieszeni lub z kieszeniami albo bezrękawnik, u nas znajdziesz każdy model w różnych kolorach. Masz również możliwość wyboru spośród marek tj. Fruit of the loom, JHK T-shirt, Result czy B&C PRO. Wykonujemy zarówno polary z nadrukiem dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

Polary firmowe z nadrukiem dla pracowników

Jeśli chcesz zapewnić swojemu pracownikowi wysoką ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz wygodę, to nasze polary firmowe z nadrukiem nadają się do tego idealnie. W naszej ofercie dla pracowników mamy standardowe polary, jak i bezrękawniki oraz kurki robocze. Produkty wykonujemy z materiałów przyjaznych dla skóry, spełniających najwyższe wymagania oraz odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Polary firmowe z nadrukiem występują w różnych wariantach kolorystycznych, a także posiadają liczne kieszenie w różnych miejscach, tak by pomieścić niezbędne przedmioty do pracy. Co więcej, wysokojakościowe polary firmowe z logo to w dużym stopniu cudowna promocja firmy za pomocą praktycznej odzieży. Takie zastosowanie bezpośrednio wpływa na pozytywny wizerunek firmy.
Przed wykonaniem polaru firmowego z nadrukiem prześlemy Ci wstępną wizualizację w celu zatwierdzenia lub naniesienia poprawek.

Polary z nadrukiem reklamowym to dodatkowy sposób na wyróżnienie marki

Za pomocą polarów firmowych z nadrukiem oprócz zapewnienia swoim pracownikom odzieży ochronnej, sprawiasz swojej firmie dodatkową reklamę. Mogą być one wykorzystywane nie tylko do pracy, ale i również podczas różnych eventów plenerowych, czy imprez. Częsty kontakt z wizerunkiem oraz identyfikacja marki sprawia, że nieświadomie wytwarzamy pewne skojarzenia oraz zapamiętujemy daną firmę. To z kolei może pozytywnie wpłynąć na potencjalnych Klientów. Dzięki inwestycji w zaprojektowanie polaru z logiem marki, twoja firma może:
• Wyróżnić się na tle konkurencji;
• Poprawić wizerunek oraz zbudować większą świadomość wśród odbiorców; • Zyskać pewnego Klienta lub dostawcę
Uzyskaj najlepszą jakość, ciepło i wygodę oraz formę promocji dla całej załogi i firmy dzięki polarowi z nadrukiem już dziś! Zapraszamy do kontaktu!