Odzież sportowa

Odzież sportowa z własnym nadrukiem dla drużyn i klubów sportowych

Nadruki na odzieży sportowej to doskonała opcja dla drużyn, klubów sportowych, jak również dla indywidualnych odbiorców. Dzięki temu rozwiązaniu można wyróżnić swoją drużynę na tle innych i wyrazić swoją kreatywność poprzez własny projekt koszulki, a także budować tożsamość marki i zespołu. Co więcej, sprawisz, że Twoja drużyna poczuje się jak gwiazda stadionu, paradując w spersonalizowanym stroju.

Nadruki na odzieży sportowej mogą zawierać dowolne motywy graficzne, takie jak logo klubu, napisy, a także zdjęcia. W inna dajemy szeroki wybór różnego rodzaju odzieży sportowej, dlatego można dopasować ubiór do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy m.in. oddychającą i szybkoschnącą oraz trwałą odzież sportową dla

wygody i komfortu podczas treningu.

Odzież sportowa na rower

Lubisz jeździć na rowerze? Bierzesz udział w różnych rajdach rowerowych czy może zawodach? Chcesz podczas biegu czuć się wygodnie i wyjątkowo? Odzież sportowa na rower, jaką wykonujemy ma nie tylko świetny materiał, ale i również możliwość personalizacji poprzez własny nadruk na odzieży sportowej. Sam decydujesz, jaki układ graficzny chcesz umieścić na swojej odzieży. W inna możemy wykonać spersonalizowany strój sportowy w wybranej przez Ciebie kolorystyce, wzorze, kroju i rozmiarze. Nadruki na odzieży sportowej wykonujemy w różnych technikach takich jak: cyfrowa, sitodruk, folia flex i flock czy sublimacyjny. Wybierz tę, która najbardziej będzie spełniać Twoje oczekiwania!

Materiał, z jakiego wykonujemy odzież sportową na rower to 100% poliester, dzięki czemu zapewniamy trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Poliester jest bowiem bardzo wytrzymałym materiałem, który niełatwo się rozrywa czy przeciera. Dodatkowo odzież sportowa wykonana z poliestru jest oddychająca, miękka i lekka, co sprawia, że jest bardzo komfortowa w noszeniu.

Dlaczego warto wybrać odzież sportową z własnym nadrukiem?

Spersonalizowana odzież sportowa z własnym nadrukiem pozwala na wyróżnienie się na tle innych, a także budowanie tożsamości marki lub zespołu. Nadruk może zawierać logo, napisy, symbole czy zdjęcia, co pozwala na stworzenie unikalnego i spersonalizowanego wzoru. Dodatkowo, taka odzież sportowa może zwiększyć rozpoznawalność na zawodach lub imprezach sportowych, co jest szczególnie istotne dla firm i klubów. Spersonalizowana odzież sportowa może również stanowić

ciekawy gadżet reklamowy lub upominek dla klientów czy pracowników. Ponadto buduje też pewność siebie i poczucie przynależności, a jak wiemy, bez tego nie ma mowy o zwycięstwie.

Odzież sportowa na zamówienie

Wykonujemy profesjonalną odzież sportową z nadrukiem własnym według projektu Klienta.

Czy wykonamy każdy projekt odzieży sportowej na zamówienie? Oczywiście, że tak! Należy tylko pamiętać, że dostarczona grafika musi zostać odpowiednio przygotowana. To oznacza, że wysłany nam plik z grafiką powinien zostać dostarczony w odpowiednim formacie grafiki rastrowej. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.