O nas

INNA

Firma INNA s.c. działa na rynku polskim już od 1992 roku. Od tego też czasu zajmujemy się drukowaniem odzieży reklamowej i promocyjnej. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się właściwie każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość. W swojej pracy stosujemy zarówno tradycyjne, jak i najnowsze technologie, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać rozmaite efekty końcowe. Tym samym oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest naprawdę atrakcyjna i bardzo rozbudowana. Wyróżnia nas przede wszystkim bardzo doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza; każdy z nas doskonale zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Dodatkowo warto także wspomnieć o naprawdę krótkich terminach realizacji projektów, których się podejmujemy. Dzięki temu otrzymują Państwo swoje zamówienie w naprawdę krótkim czasie.

 

Nasze nadruki

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się wykonywaniem nadruków na odzieży. Są to przede wszystkim nadruki na odzieży reklamowej i promocyjnej, ale nie tylko. W swojej pracy posługujemy się kilkoma różnymi metodami drukowania. Jedną z najbardziej popularnych jest sitodruk. W naszej firmie posługujemy się maszyną 12-kolorową. Należy wspomnieć, że drukowanie tym sposobem wymaga wykonania szablonu do każdego z kolejnych kolorów. Drukujemy więc tą metodą odzież na większe zamówienia. Kolejną metodą jest termotransfer. Jest to technika wgrzewania w tkaninę specjalnych folii. W tym wypadku mamy jednak znacznie ograniczoną gamę kolorów i z tego też względu nadaje się ona tylko do drukowania napisów i prostych rysunków. Jesteśmy także w stanie wykonywać druk cyfrowy na folii. Doskonale nadaje się do on drukowania niewielkich nakładów odzieży bez udziału kosztownej przygotowalni. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie wykonać nadruki zdjęć, czy różnych skomplikowanych wzorów.

 

Oferta

Państwa nadruki wykonamy na takich ubraniach, jak t-shirty, koszulki polo, bluzy, oraz odzież damska. Zarówno nadruki na t-shirtach, jak też nadruki na bluzach, czy polo, dostępne są u nas w bardzo atrakcyjnych cenach. Starając się sprostać Państwa wymaganiom i wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, oferujemy konkurencyjne ceny w branży drukarskiej, a także najlepszą jakość naszych produktów. Mimo iż powierzone nam zlecenia realizujemy w bardzo krótkich terminach, nie odbija się to w żaden sposób na obniżeniu jakości naszych usług.

 

Kadra pracownicza

Aby mieć pewność, że wszystkie wykonywane przez nas zlecenia zostaną zrealizowane na naprawdę najwyższym poziomie, musieliśmy przyłożyć sporą uwagę do szkolenia nowo zatrudnianych osób. Większość naszych pracowników jest z nami od wielu lat. Jeśli chodzi o nowe osoby, są one dobrze sprawdzane i szkolone. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że poziom naszych usług nie spada, a utrzymywany jest cały czas na najwyższym pułapie. Ma to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ nasza renoma i ugruntowana pozycja na rynku, na którą tak długo pracowaliśmy ma dla nas naprawdę kluczowe znaczenie.

 

Stawiamy na ciągły rozwój

Jako firma, zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że branża drukarska ciągle się rozwija, a na rynku pojawiają się nowe techniki i urządzenia, które podnoszą jakość wykonywanych produktów. Chcąc zaoferować naszym klientom jedynie produkty z najwyższej półki, postanowiliśmy skupić się także na rozwoju naszej firmy. Niedawno, przy wsparciu ze strony Unii Europejskiej, udało nam się poszerzyć naszą ofertę o druk farbami wodnymi, druk typu High Density / 3D, a także druk farbami wywabowymi. Dodatkowo zakupiliśmy urządzenia do automatycznego mycia szablonów. Efekty są naprawdę doskonałe. Udało nam się bowiem dzięki temu zakupowi znacznie zmniejszyć ilość używanego rozpuszczalnika, a także poprawić jakość przygotowywanych szablonów, co przenosi się w sposób bezpośredni na lepszą jakość samych nadruków oraz, co równie istotne, zmniejsza obciążenie środowiskowe, ponieważ zmywacz krąży w obiegu zamkniętym i jest na bieżąco filtrowany.

 

Z kim współpracujemy?

Nasza firma przyjmuje zlecenia przede wszystkim od agencji reklamowych, różnego rodzaju firm, instytucji, szkół, klubów sportowych, a także klientów indywidualnych. Już od dawna, nadruki na odzieży wykorzystuje się w celach reklamowych. Wynika to przede wszystkim z ogromnej popularności i skuteczności tej metody. Dlatego ogromną część naszych wszystkich zamówień, stanowią właśnie zamówienia na wykonanie odzieży reklamowej.

 

Znane i sprawdzone marki odzieży

Nasza firma, jako firma drukarska zajmuje się oczywiście przede wszystkim wykonywaniem samych nadruków. Mamy jednak również w ofercie bogatą kolekcję odzieży należącej w większości do znanych światowych marek. Tym samym jesteśmy Państwu w stanie zagwarantować nie tylko jakość samego druku, ale także odzieży, na której będzie on wykonywany. Jakość materiału bowiem, również ma duży wpływ na efekt druku. Właśnie dlatego stawiamy na naprawdę sprawdzone i znane firmy. W naszym magazynie znajduje się ciągle kilkanaście tysięcy sztuk odzieży dostępnej „od ręki“.

 

Skorzystaj z naszych usług

Odwiedzając naszą stronę z pewnością dowiedzieli się już Państwo wiele na temat naszej firmy i naszej strategii działania. Staraliśmy się także przedstawić całą naszą ofertę w jak najbardziej przystępny i dokładny sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, czy mailową, a także do odwiedzenia naszej firmy. Z chęcią i przyjemnością udzielimy wówczas Państwu wszystkich niezbędnych informacji. W ciągu tych kilkudziesięciu lat udało nam się zdobyć naprawdę ogromne doświadczenie i tym samym zadowolić setki klientów. Mamy nadzieję, że już niedługo do tego grona dołączą również i Państwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jeszcze dzisiaj!

 

Nasza historia

  • 1992
  • 1998
  • 2002
  • 2006
  • 2008
  • 2010
  • 2014
  • 2017